aLBook 1.6

Shko poshtë

aLBook 1.6

Mesazh  Programe_Shqip prej Thu Oct 02, 2008 2:18 am

aLBook 1.6

[/CENTER]

* aLBook version shqip me vete permban nje meny me shkrime te Anetarsise ku ne te mundeni te shkruani te gjitha shenimet si anetarsia ne nje shoqate ose organizate ose ne nje parti politike.
* aLBook me veti mban shenime te sekretarise ku shkruhen te gjitha shenimet e perditshme te nje sekratare ne nje firme ose shoqate,cdo hyrje evidentohet te kjo dritare ku me pas ka nje llogari mbrenda nje firme ose organizate per hyrjet ne organizate ose shoqate si dhe harxhimet si dalje evidentohen,Libraria eshte pjesa qe shkruhen te gjitha librat qe posedon nje organizate sie dhe Telefonata per shkrimin e te gjithave telefonatave qe mban nje firmes.

Rregjistro programin me serialin e dhene ne paketen .RAR

Shkarko programin + serial

Kodi:
http://rapidshare.com/files/134009221/albook-www.albwzone.com.rar

pass
Kodi:
www.albwzone.com

Programe_Shqip
Admin

Numri i postimeve : 10
Join date : 01/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://alb-soft.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi