Intein Fjalor 2005 Retail

Shko poshtë

Intein Fjalor 2005 Retail

Mesazh  Programe_Shqip prej Thu Oct 02, 2008 2:28 am

Intein Fjalor 2005 Retail

Programi kompjuterik që integron gjuhën Shqipe - gjuhën më të vjetër në Europë me 4 ndër gjuhët më të rëndësishme në Botë - Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht dhe Italisht. Fjalori integrohet me 2 nga programet më të përdorshëm nga ju - MS Word dhe Internet Explorer - për t'jua ofruar përkthimin në Shqip pikërisht aty ku del nevoja për të!


Lloji.........................: Application
Platforma................: Windows
Me shume Info........: http://www.intein-nt.com
Mbrojtja .................: Trial
Lloji i crakimit.........: Retail program
Autor........................: Gabeli
Krijuar me...............: 28 Qershor 2008

Ndryshe krakimi i meparshem tani eshte e mundur qe:

  • Te shikohen fjalet qe shkruhen ne kutine e kerkimit (searchbox)
  • Te monitorohet dopjo kliku dhe clipboard

Pra tashme ju keni mundesine qe ta perdorni programin ne 100% te funksioneve te tij
njesoj sikur ta kishit blere ate


C'instaloni nga komjuteri nese keni ndonje version te meparshem te ketij fjalori,pastaj
filloni instalimin e programit dhe ndiqni instruksionet.

Kodi:
http://rapidshare.com/files/133774094/Install_Fjalor2005-by-www.albwzone.com.rar

pass
Kodi:
www.albwzone.com

Programe_Shqip
Admin

Numri i postimeve : 10
Join date : 01/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://alb-soft.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi