LingvoSoft Talking PhraseBook 2008 (Greek-Albanian) v2.3.91

Shko poshtë

LingvoSoft Talking PhraseBook 2008 (Greek-Albanian) v2.3.91

Mesazh  Programe_Shqip prej Thu Oct 02, 2008 2:40 am

LingvoSoft Talking PhraseBook 2008 (Greek-Albanian) v2.3.91


LingvoSoft PhraseBook 2008 Greek-Albanian ju jep mundesine te mesoni rreth 14000 fraza nga greqishtja ne shqip dhe anasjellas. Frazat jane seleksionuar ne 15 tema ne menyre qe te keni mundesi te gjeni menjehere ate qe kerkoni. Kur te ndodheni jashte shtetit (ne Greqi) me LingvoSoft PhraseBook do te mund te gjeni fare kollaj frazen e duhur per nje numer te madh situatash si psh. kur te therrisni nje taksi, kur te paguani faturen ne restorant ose kur ju nxijne jeten ne dogane (mos e paci risk) Gjithashtu ky program ju jep mundesine te degjoni shqiptimin e te gjitha frazave ne te dy gjuhet. Shqiptimi behet nga dy foles profesioniste ne rregjistrim dixhital me cilesi te larte.Kodi:
Lloji ..................: Aplikacion
Platforma...............: Windows 2000/XP/Vista
Faqja zyrtare...........: http://www.lingvosoft.com

Mbrojtja................: license key
Lloji i rregjistruesit..: Patch
Autori..................: Gabeli
Postuar me..............: 12 Gusht 2008

Shkarkoni programin + patch: (size 15,8 MB)
Kodi:
http://rapidshare.com/files/137206830/LTP2008-gR-aLB-by-www.albwzone.com.rar

Password:
Kodi:
www.albwzone.com

Programe_Shqip
Admin

Numri i postimeve : 10
Join date : 01/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://alb-soft.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi