proMarket v2.0.0.263

Shko poshtë

proMarket v2.0.0.263

Mesazh  Programe_Shqip prej Thu Oct 02, 2008 2:16 am

proMarket v2.0.0.263


proMarket eshte nje program për menaxhimin e Njësive Tregtare qe aplikohet ne Dyqane, Markete, Supermarkete, Magazina etj.

Funksionet kryesore të programit

* Menaxhim i shitjeve.
* Menaxhim i furnizimeve, Hyrje-Dalje.
* Llogaria e furnitorëve.
* Menaxhim i Inventarit. Mund të shikohet në ëdo kohë inventari i gjendjes së artikujve.
* Menaxhimi i Arkës. Pagesa ë Arkëtime.
* Regjistrimi i Fletë-Garancisë për artikujt me garanci.
* Artikujt për shitje mund të zgjidhen nëpërmjet skanerit me Bar Kod.
* Mund të printohen nëpërmjet programit Bar-kodet për artikujt e nevojshëm.
* Zgjedhje e llojit dhe formatit të faturës (Shirit 60mm, 80 mm, A6, A4).
* Menaxhimi i klienteve, kategorizimi sipas zbritjes së aplikueshme.
* Llogari për klientët e regjistruar.
* Regjistrim Porosie për shitje.
* Nivele aksesi sipas funksioneve për përdoruesit.
* Raport kosto-fitim i shitjeve.
* Të gjitha veprimet e kryera në program ruhen dhe me emrin e përdoruesit përkatës.
* Menaxhohen përdoruesit e programit sipas funksioneve të tyre (si p.sh shitje, furnizime, arkë).
* Bëhet ruajtja dhe pasqyrimi i të gjitha Shitjeve të kryera dhe atyre të anulluara.
* Raporte për ëdo periudhe të zgjedhur kohore për shitjet, furnizimet, sasinë e artikujve të shitur, dhe bilancin financiar.
* Kalimi dhe Ruajtja në Excel e të gjitha Raporteve të nxjerra.
* Mirëmbajta, eksportimi dhe ruajtja e të dhënave të programit sa herë që dëshirohet.[/SIZE]Lloji.........................: Applikacion
Platforma................: Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista
Me shume Info........: http://www.programeshqip.com
Mbrojtja .................: Trial, serial i bazuar ne hardware id

Lloji i crakimit..........: Patch
Autor......................: Gabeli
Krijuar me...............: 01 Korrik 2008

Instaloni programin (setup.exe). Hapni programin dhe kryeni rregjistrimin rutine me kete serial 07477 - 0300 - 9776 - 9007 dhe pastaj mbylleni programin. Klikoni proMarket_crack.exe dhe instaloni krakun duke ndjekur udhezimet perkatese.

Per te verifikuar suksesin e krakut hapni programin dhe shkoni tek Program/Prog.Info dhe krahasoni pamjen me ate te figures (crack_success.PNG) qe kam vendosur ne arkive. Nese jane indentike cdo gje eshte ne rregull[/SIZE]Kujdes: Kraku eshte kompatibel vetem me versionin 2.0.0.263 te proMarket

Shkarkoni proMarket v2.0.0.263 + Patch:

Kodi:
http://rapidshare.com/files/133518166/proMarket_v2.0.0.263-www.albwzone.com.rar

pass
Kodi:
www.albwzone.com

Programe_Shqip
Admin

Numri i postimeve : 10
Join date : 01/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://alb-soft.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi