Glary Utilities Pro v2.6.1.238

Shko poshtë

Glary Utilities Pro v2.6.1.238

Mesazh  Programe_Shqip prej Thu Oct 02, 2008 2:22 am

Glary Utilities Pro v2.6.1.238


Glary Utilities eshte nje program qe sherben per mirembajtjen e sistemit operativ Windows. Ky program ju mundeson te pastroni kompjuterin nga skedaret mbeturina te sistemit, hyrjet e pavlefshme te rregjistrit dhe gjurmet e Internetit. Ju mund te menaxhoni shtesat(add-ons) e Internet Explorer, te analizoni perdorimin e hapsires se diskut dhe te gjeni skedaret dublikate. Ju gjithashtu mund te shikoni dhe menaxhoni shell extensions qe jane instaluar ne kompjuterin tuaj, te enkryptoni skedaret per ti mbrojtuar nga perdorimi i paautorizuar, te ndani skedaret e medhenj ne disa skedare me te vegjel dhe me pas ti bashkoni perseri ata ne nje te vetem.
Me tej Glary Utilities pershin opsionet per te optimizuar memorien, te gjeje, te rregulloje ose te fshije shkurtoret e prishura, te menaxhoje programet qe nisin gjate hapjes se Windows si dhe te c'instaloje programe. Te tjera opsione perfshijne fshirjen e sigurte te skedareve, gjetjen e dosjeve bosh etj. Aksesimi i te gjithe ketyre opsioneve behet nepermjet nje interface te thjeshte dhe teper te kendshme.Ne fillim te instalimit perzgjidhni gjuhen shqipe ne menyre qe programi te rikthehet automatikisht ne shqip pas instalimit, ose ne te kundert mund ta ndryshoni me pas tek opsionet e programit.

Kodi:
Lloji ..................: Aplikacion
Platforma...............: Windows 98/ME/2000/2003/XP/NT/Vista
Faqja zyrtare...........: http://www.glaryutilities.com
Mbrojtja................: serial
Lloji i rregjistruesit..: Patch (Testuar ne WinXP-SP3)
Autori..................: Gabeli
Krijuar me .............: 04 Shtator 2008


  1. Ekzekutoni patchin per te rregjistruar programin
  2. Kujdes: Programi duhet te jete i mbyllur kur te ekzekutoni patchin !


Shkarkoni programin + patch (size 6,6 MB)

Kodi:
http://rapidshare.com/files/143554873/GlaryUtilities.v2.6.1.238.Patch-www.albwzone.com.rar

Password:
Kodi:
www.albwzone.com

Programe_Shqip
Admin

Numri i postimeve : 10
Join date : 01/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://alb-soft.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi