Alpha Shop

Shko poshtë

Alpha Shop

Mesazh  Programe_Shqip prej Thu Oct 02, 2008 2:11 amEshte nje program kompjuterik për informatizimin dhe mirë administrimin e aktivitetit të përditshëm të një njesie shitjeje. Gjeneron raportet për lëvizjet e inventarit të dyqanit dhe arkëtimet. Ofron siguri për ruajtjen e sekretit të informacionit.
Program për:

  • automatizimin e shitjeve,
  • manaxhimin e magazinave, inventarit,
  • ndjekjen e klientëve, furnitorëve, arkës etj.


AlphaShop mundëson:
  • Nxjerrjen e pasqyrave të ndryshme për administrimin efikas të biznesit tuaj, si:
  • shitjet ditore, javore, mujore madje për çdo interval kohe që dëshiron përdoruesi
  • gjendjet e Artikujve në të gjitha Dyqanet e Magazinat në çdo çast
  • detyrimet e Klientëve / Furnitorëve apo Shitësve
  • kartelat e Artikujve
  • arkëtimet e pagesat per ndjekjen e gjendjes së arkës së dyqanit apo magazinës tuaj.
  • si dhe shumë pasqyra të tjera të nevojshme për një manaxhim sa më efikas të aktivitetit tregetarShkarko Programin Full:
Kodi:
http://rapidshare.com/files/145730739/AlphaShop2.0-www.albwzone.com.rar

Password:
Kodi:
www.albwzone.com

Programe_Shqip
Admin

Numri i postimeve : 10
Join date : 01/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://alb-soft.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi